درباره ما

درباره نمایندگی

این فروشگاه در سال 1383 افتتاح شده و شروع به فعالیت در زمینه قطعات یدکی خودروهای ایران خودرو بصورت عمده و جزئی (بدنه و موتوری) کرده است و در سال 1387 موفق به کسب امتیاز ایساکو شده است.

این نمایندگی حتی به مرور زمان و با وجود تولید خودروهای جدید همچنان اولین فروشگاه مجاز فروش و تامین قطعات این خودروها نیز بوده است و با وجود فراز و نشیب های بازار، توانست درجه ممتاز ایساکو و گرید A را نیز کسب نماید.

همکاران ما

خوشحالیم که کارشناسان و مشاوران متعددی با سالها تجربه و کار مداوم در داخل و خارج نمایندگی در زمینه فروش و تامین قطعات با ما در حال همکاری هستند و نمایندگی را در زمینه ارائه بهترین خدمات به مشتریان یاری مینمایند.

مسعود صادق

مهراب آقابابائی پور

رضا بذلیان بهادر

مجید محرابی‌ماجلان

تعهدات نمایندگی دلیران

نمایندگی دلیران در جهت جلب رضایت مشتری همواره مقید به ارائه با کیفیت ترین و مرقوم بصرفه ترین اجناس بازار بوده است و برای تحقق همین موضوع با مشهور ترین برندهای لوازم یدکی دنیا و ایران در حال همکاری میباشد.

تمام محصولات نمایندگی دارای گارانتی کامل میباشد و در صورت عدم رضایت مشتری، کالا مرجوع شده و هزینه آن عودت داده خواهد شد.

همواره سعی در تهیه بهترین اجناس ایرانی و خارجی جهت ارائه به مشتریان هستیم و با کیفیت ترین اجناس بازار را در اختیار مشتریان قرار میدهیم.

بدلیل حجم بالای سفارشات و توسعه کار نمایندگی همواره اجناس را با سود کم ارائه میکنیم و مشتریان گرامی میتوانند صحت این موضوع را براحتی با مقایسه قیمت اجناس این نمایندگی با مراکز و نمایندگی های دیگر پیگیری نمایند.

همه روزه از ساعت 8.30 صبح الی 8 شب

نمایندگی جمعه ها تعطیل است.

نمایندگی دلیران با نزدیک به 15 سال سابقه کار در زمنیه لوازم یدکی خودرو همیشه با افراد با تجربه و متخصص همکاری و در انتخاب همکاران خود دقت لازم را کرده است.

تمام مشتریان میتوانند بصورت تلفنی و اینترنتی با نمایندگی دلیران در ارتباط باشند و در صورت نیاز، سفارشات خود را به نمایندگی ارسال کنند و اجناس را با پست پیشتاز دریافت کنند.

178 مشتری

تعداد مشتریان ثابت

16 سال

سابقه کاری

11567 قطعه

تعداد اجناس نمایندگی

نظرات مشتریان

نظرات مشتریانی که از محصولات ما استفاده کرده اند :

اونموقع که جاهای زیادی برای خرید قطعات نبود این نمایندگی بود همیشه هم راضی بودم ساعت کاریشون هم خیلی خوبه چند بار هم تلفنی سفارت دادم.

اصغر رضایی فروشنده قطعات و تعمیرکار خودرو

نمیدونم از چه سالی و خیلی وقته باهاشون کار میکنم و چون عمده خرید میکنم تخفیف خوب گرفتم امیدوارم همیشه اینطوری بمونه.

حسن اخوان رضایی فروشنده قطعات خودرو

سالهاست که مشتری این نمایندگی هستم و آقای صادق رو از نزدیک میشناسم. قیمتها همیشه منصفانه هستش و برخوردشون با مشتری عالیه

رضا حسنی تعمیرکار خودرو

جنساشون خوبه چند باری شده برگشتم پس دادم یا چیز دیگه گرفتم ولی همیشه خوب برخورد کردن و قیمتها هم نسبت به جاهای دیگه مناسبتره

هادی یاقوتی تعمیرکار

آقا مسعود و همکاراش رو چند سالی هست میشناسم هم توی قیمت هم توی کیفیت نماینده فروش خوبی هستش.

محمود نجیمی فروشنده لوازم یدکی خودرو

شعبه ی دیگری نداریم

نشانی نمایندگی: کرج، هفت تیر، چهارراه مصباح، روبروی بانک صادرات، ایساکو دلیران

  • 32734839 – 026

  • 32734840 – 026